4818 3001 mail@ganlosekro.dk

Jan Schou – 50 år med fest og farver

13. september kl. 13:00

Et liv på scenen fortalt med humor, musik og kærlighed

I år kan Jan Schou fejre 50 år i rampelyset – og det gør han, som kun Jan kan: Med grin, historier og musikalske tilbageblik i det festlige jubilæumsshow “50 år med fest og farver”.

Sammen med den dygtige pianist Jørn Bonde inviterer Jan på en underholdende rejse gennem karrieren – fra de første skridt på scenen til møder med nogle af dansk revy- og musiklivs allerstørste: Osvald Helmuth, Volmer og Grethe Sønck, Preben Uglebjerg, Bent Fabricius-Bjerre, Dario Campeotto og mange, mange flere.

Forvent anekdoter, syng-med-numre og masser af glimt i øjet, når en hel generations underholder giver den hele armen i dette livsglade show.

Glæd dig til et gensyn med en sand scenekunstner – og et godt grin undervejs.

Vi lægger ud med det store kolde bord før showet

Prisen er 399,-
inklusiv det store kolde bord.

Når du køber billet til et af vores arrangemneter, så betaler du det fulde beløb med det samme. Hvis du betaler vi bankoverførelse, så har du 8 dage til at betale. Se vores betingelser på billetsiden

Der tages forbehold for eventuelle fejl og ændringer.
Alle priser er i DKK inkl. moms. Der kan forekomme billetgebyr

Andre arrangementer
Elvis on My Mind

Elvis on My Mind

6. – 7. februar kl. 18:30
8. februar kl. 13:00

Elvis lever! – Eller hans musik gør.

Elvis musik har stadig meget stor betydning for mange mennesker.

Syngepigerne Oxenbøll & Kulager

Syngepigerne Oxenbøll & Kulager

20. februar kl. 18:30

Kom og oplev en festlig, folkelig og fornøjelig aften, med de to syngepiger Anette Oxenbøll og AnneBeth Kulager

Tarteletfestival

Tarteletfestival

27. februar kl. 18:30

Middag fra forret til dessert kun med tarteletter og hyggepianist.

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Når du har tilmeldt dig vores nyhedsbrev, få du alle vores gode tilbud og oplevelser direkte på mail.

Mange hilsner
Jan

Mange tak for din tilmelding